DZIADKOWO-WNUCZKOWE STUDIO FOTOGRAFII PORTRETOWEJ

              Mało jest okazji do wspólnych fotografii osób starszych, np. naszych rodziców z naszymi dziećmi, czyli ich wnukami. W czasie uroczystych obchodów Dnia Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Wyrzysku dzieci z koła fotograficzno-filmowego zaimprowizowały małe studio fotografii portretowej, w którym Babcie i Dziadkowie mogli zrobić sobie sentymentalną pamiątkę.
Wykonanie dobrej fotografii w prowizorycznym studiu, z użyciem wielu lamp błyskowych, to trudne zadanie nawet dla fachowca. Abstrahując od małych technicznych potknięć młodzieży, uznać mogę, że zadanie przez młodych członków koła zostało wykonane poprawnie.
          Cieszy mnie nie tylko jakość fotografii, ale przede wszystkim ich treść, zderzenie dojrzałości z młodością; widzimy oto na zdjęciach oznaki miłości i przywiązania, uśmiech i radość fotografowanych. Fotografie są wyjątkową pamiątką dla tych starszych już osób, a w przyszłości będą wyjątkowe i dla dzieci, które dzisiaj siedzą na kolanach Babć i Dziadków.
          Serdecznie zapraszam do obejrzenia poniższych fotografii, które wykonali Wiktoria Słodowicz, Julia Michałek, Agnieszka Bąk oraz Dominik Tośko, uczniowie szkoły podstawowej oraz jednocześnie członkowie koła fotograficznego „OCZY SZEROKO OTWARTE”.

Piotr Brzezinski

PRACOWALI W FOTOGRAFICZNYM STUDIU:

Wiktoria Słodowicz SONY DSC  Julia MichałekSONY DSC Agnieszka BąkDSC006361 Dominik TośkoSONY DSC

Przygotowanie odpowiedniego oświetlenia – fotograficzne próby

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

FOTOGRAFIE – STUDIO – BEZ POPRAWEK

SONY DSC

FOTOGRAFIE POPRAWIONE

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC