INFORMACJA O WYSTAWIE FOTOGRAFICZNEJ

Zapraszamy do zwiedzania wystawy fotograficznej w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Kościuszki 15. Wystawę zwiedzać można od poniedziałku do czwartku w godz. 8.oo – 17.oo a w piątek od godz. 8.oo – 15.oo do końca listopada.

Zapraszamy do zwiedzania wystawy, tym bardziej że oprócz pozytywnych komentarzy lokalnych, od osób które już zwiedziły wystawę, pojawiają się w internecie komentarze osób z poza Wyrzyska, zajmujących się fotografią zawodowo w sposób profesjonalny. Jedną z nich prezentuję, jest to opinia którą na facebook-u umieścił Marek Binabik Relich z Warszawy.

fejs-wystawa
Jest też pozytywny odzew mieszkańców w zakresie fotografii nadsyłanych na naszą pocztę. Pan Piotr Kucik z ul. Bydgoskiej nadesłał fotografię wyjątkową. Tęcza nad naszym kościołem wygląda naprawdę okazale. Podobno w Biblii jest ona symbolem przymierza pomiędzy Bogiem a człowiekiem.

Wyrzysk - poprawiony 1600


(kliknij na fotografię aby ją powiększyć)


I jeszcze kilka fotografii udostępnionych nam przez portal internetowy Nasz Wyrzysk. Fotografie są o tyle cenne że po raz pierwszy sfotografowano prawie wszystkich członków koła OCZY SZEROKO OTWARTE. Nie posiadamy takich fotografii a to z prostej przyczyny, zajęcia odbywają się w sześciu grupach przez cały tydzień. Przez pierwszy rok pracy nigdy nie udało nam się zebrać tak aby taką wspólną fotografię wykonać.